Home Sve Majčin dan

Majčin dan

To nije blagdan, ali ga ipak većina ljudi slavi kao blagdan jer je uvijek u nedjelju pa većina ljudi tog dana ne radi.

Zašto uopće slavimo Majčin dan?

Na Majčin dan slavimo ulogu majke i majčinstvo te utjecaj koje majke i njihova požrtvovna uloga puna ljubavi imaju u društvu.

U našoj školi smo cijeli tjedan razgovarali o našim mama na mnogim satovima. Čitali smo tekstove o majci, učili pjevati pjesmice, crtali smo svoju mama. Učenici naše škole su s mnogo ljubavi izradili čestitke za svoje mame. S puno su strpljenja izrađivali svaki detalj i često se čulo kroz razred: „Moja mama bude sretna kad joj dam čestitku“. Možda je malo, ali je od srca svakog djeteta. Ako pogledate fotografije u galeriji vidjet ćete na svakoj puno ljubavi.

Mnogo je načina na koji možemo razveseliti naše mame, odaberimo onaj u kojem je sadržana naša ljubav prema njoj. I tako u nedjelju neka se čuju u svakoj obitelji najdraže riječi svakoj mami: Mama volim te!

Fotogalerija:

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fossenkovec%2Fposts%2Fpfbid0UruDPtarWGn18o7X6PnP5Z8t7aK4gf6u7WapKQLqQKEKX8sotwrT9yZJCiyFamXBl&show_text=true&width=500&is_preview=true

Share:

Related Post

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Skip to content