Home Sve SABINA TARADI DRUGA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ NJEMAČKOG JEZIKA

SABINA TARADI DRUGA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ NJEMAČKOG JEZIKA

Dana 14. veljače 2024. godine održalo se županijsko Natjecanje iz njemačkog jezika u OŠ Sveta Marija. Na Natjecanju je sudjelovalo ukupno 50 učenika u tri različite kategorije, a među njima i dvije učenice naše škole. Najbolji rezultat postigla je učenica 8. razreda Sabina Taradi osvojivši 2. mjesto u kategoriji II. Učenica Katja Novak osvojila je 6. mjesto u istoj kategoriji. Pod vodstvom učiteljice savjetnice Ivane Filipan učenice naše škole i ove su godine postigle sjajne rezultate i pokazale svoje odlično znanje iz njemačkog jezika.

Čestitke učenicama!

Share:

Related Post

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Skip to content