Home Sve Ruža međimurska

Ruža međimurska

U ponedjeljak  24.4. pozvani smo na na IX. Susret mladih međimurskih umjetnika
„Ruža međimurska“-Međimurskim rijekama splavi plove.

Pristiglo je 40 likovnih radova i od njih je odabrano  dvadesetak za izložbu. Naši učenici Sara Križaić i Matej Horvat (4.b)mentorice Vesne Golub; Mirta Levatić i Jona Pokrivač (2.b) mentorice Snježane Blagus; Tena Ribić i Sven Pintarić  (2.a) mentorice Jasminke Mesarić; Nela Rojko i Jura Holetić (4.a) mentorice Radojke Oreški; Jakša Jambrović i Frida Lisjak mentorice Ladislave Šestak-Horvat (1.b) naslikali su likovne radove i oni su izloženi. Od 14 pristiglih literarnih radova odabrana je nekolicina za izložbu među kojima su i literarni radovi  naših učenika Ivone Belović Ter (4.b) mentorice Vesne Golub; Dore Labazan(4.a) mentorice Radojke Oreški te Roka Ambrovića (4.M) mentorice Senke Saško.

No koliko su uspješni učenici OŠ Petar Zrinski Šenkovec potvrđuju i osvojene nagrade. Naime 1. mjesto osvojio je literarni rad Dore Labazan mentorice Radojke Oreški, a 2.mjesto pripalo je Ivoni Belović Ter za njen literarni rad kao i Sari Križaić  za likovni rad (4.b) mentorice Vesne Golub. 

Svim sudionicima čestitke, a nagrađenima pljesak.

Share:

Related Post

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Skip to content