Home Sve Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje

Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje

Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje i ove smo godine obilježili u našoj školi. Učenice i učenici 8. razreda učili su o ratnim zbivanjima analizirajući sjećanja djevojčice koja je zbog rata morala napustiti svoj vukovarski dom i suočiti se s gubitkom voljene osobe. Prigodno su uređeni panoi škole, za što je zaslužna učiteljica Neda Madjar. Učenici Povijesne, Kreativno-edukativne grupe i Dodatne nastave iz povijesti zapalili su lampione kod spomenika poginulim šenkovečkim braniteljima, a ispred škole su lampione koje su donijeli učenici naše škole posložili u obliku riječi Vukovar. Učenici 1. i 3. razreda sa svojim su učiteljicama potom okolo složili lampione u obliku srca. Hvala svima koji su na bilo koji način pomogli u obilježavanju ovog važnog datuma za našu domovinu!

Share:

Related Post

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Skip to content