Home Sve ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Ove je godine našoj školi pripala iznimna čast pa smo 22. 3. 2024. bili domaćini županijskog Natjecanja iz geografije.

Prigodan i duhovit program natjecatelje je nasmijao i razbio tremu pa su pismeni ispit rješavali ipak malo opušteniji. Sveukupno je sudjelovao 81 učenik; 22 u kategoriji 5. razreda, 21 u kategoriji 6. razreda, 18 u kategoriji 7. razreda te 20 u kategoriji 8. razreda.

U iznimno jakoj konkurenciji i s malom razlikom među bodovima, učenici naše škole postigli su odlične rezultate! Noa Kolar iz 7. razreda zauzeo je 6. mjesto, a učenici 8. razreda – Karlo Friščić 5. mjesto, Fran Dobranić 8. mjesto, dok Vid Fučko i Ana Kovač zajedno brane poziciju na 9. mjestu.

Svim učenicima čestitamo na odličnim rezultatima, a posebno učenicima koji su ostvarili najbolje rezultate te će uskoro biti pozvani na državnu razinu natjecanja!

Share:

Related Post

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Skip to content