Home Sve Međunarodni e-Twinning projekt – „Weihnachtspostkarten“

Međunarodni e-Twinning projekt – „Weihnachtspostkarten“

Njemačka grupa naše škole uključila se u međunarodni e-Twinning projekt pod nazivom „Weihnachtspostkarten“ ili „božićne čestitke“. Učenice osmih razreda, Sabina Taradi, Katja Kos, Katja Novak i Ema Jalšovec, s učiteljicom savjetnicom Ivanom Filipan dopisivale su se na njemačkom jeziku s učenicima iz različitih zemalja. Tako su tijekom adventa bile u posebnom iščekivanju, čekajući božićne čestitke iz različitih zemalja – npr. Francuske, Nizozemske i više škola iz Poljske. Naše su čestitke pohvalili učitelji i učenici iz svih zemalja članica projekta.  Božićne čestitke izložene su u atriju naše škole kako bi ih i drugi učenici mogli pročitati i veseliti se lijepim željama.

Share:

Related Post

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Skip to content