Home Sve MAT LIGICA

MAT LIGICA

18.5.2023. godine na razini cijele Hrvatske održalo se prvi put ekipno matematičko  natjecanje učenika prvih razreda pod nazivom MAT-LIGICA. Organizirano je sa željom uključivanja najmlađih učenika osnovne škole u projekt Mat-lige koji je verificiran od strane MZO-a. Iz naše škole sudjelovale su dvije ekipe koje mogu biti ponosne na svoje rezultate. 1. mjesto osvojili su Marko Horvat i Liam Mlinarec iz 1. b razreda s 350 bodova-(mentorica:Ladislava Šestak-Horvat), a odlično 33. mjesto Vida Jalšovec i Leon Posavec iz 1.razreda PŠ Mačkovec  s 278 bodova(mentorica Lana Topličanec -Horvat). Moramo spomenuti da je bilo prijavljeno preko 1200 djece. Iznenadili su nas odlični rezultati naših učenika  koji su djelovali vrlo motivirajuće na  njih. Svi oni koji nisu sudjelovali sada,  imat će priliku ispitati svoje matematičke kompetencije slijedeće školske godine. Čestitke Vidi, Leonu, Marku I Liamu!

Share:

Related Post

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Skip to content