Home Sve Svjetski dan nepušenja, 31. svibnja 2022.

Svjetski dan nepušenja, 31. svibnja 2022.

Svjetski dan nepušenja obilježava se svake godine zadnjeg dana u mjesecu svibnju. Taj dan koristi se kao završno obilježavanje provedbe projekta Trening životnih vještina u kojem sudjeluju učenici 5. i 6. razreda naše škole. Naši učenici taj dan su proveli na terenskoj nastavi, pa nisu bili u mogućnosti sudjelovati mnogobrojnim aktivnostima koje su se održale u centru grada pod motom: „Duhan – prijetnja našem okolišu“. Organizatori događaja bili su: Zavod za javno zdravstvo Međimurske županije, Povjerenstvo za suzbijanje zlouporabe droga Međimurske županije, Školski preventivni programi, Županijska liga protiv raka Čakovec i Knjižnica “Nikola Zrinski” Čakovec. Unatoč tome, učenici naše škole doprinijeli su bogatoj izložbi radova na temu nepušenja i ostalih važnih vještina za zdrav rast i razvoj. Radovi naših učenika posebno su se istaknuli na ulazu u Gradsku knjižnicu Nikola Zrinski Čakovec.

Voditeljice projekta: Martina Košćak, Ana-Marija Korent, Lidija Matoša, Marijeta Stevanović, Mihaela Novak i Ivana Kirić Balažić.

Gallery not found.
Share:

Related Post

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Skip to content